Секс-шоп "IntimUA"

Швидка і конфіденційна доставка інтимних товарів в Івано-франківськ, Луцьк, Тернопіль


Раді Вас вітати в нашому Інтернет-магазині товарів для дорослих!

Наш секс шоп інтимних товарів IntimUA.com.ua - це один з небагатьох магазинів, який пропонує секс-товари з доставкою додому за найдоступнішими цінами.

Шукаєте секс шоп в Луцьку, Івано-Франківську чи Тернополі? Ми гарантуємо Вам швидку та конфіденційну доставку замовлених Вами товарів зі складу у Львові. Однією з найбільш важливих переваг нашого секс шопу "IntimUA" - це те, що ціни й опис товарів повністю відповідають цінам в магазині і описам виробників!

Останнім часом сексуальні іграшки все більше користуються популярністю в Україні. А в цей час, коли Інтернет вже сильно розвинений, кожен із нас може зайти он-лайн в наш секс шоп, вибрати для себе відповідне виріб і купити його.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що ми доставимо покупку абсолютно конфіденційно. Після дзвінка на вказаний Вами номер телефону, а також у момент приїзду кур'єра, називається ПІБ клієнта, а коли Ви спитаєте, хто Вас запитує, у відповідь почуєте тільки "Інтернет магазин" (не називається секс-шоп і вміст товару). У всіх випадках товар буде запаковано в темну упаковку, без яких набудь натяків на вміст упаковки. Ви зможете більш детально ознайомитись з правилами доставки в розділі Доставка.

Ми можемо запропонувати Вам великий вибір товарів для сексу. У Вас є відмінна можливість зробити у нас замовлення від презерватива до високотехнологічного продукту. У нас широкий вибір анальних стимуляторів, вагінальних кульок, вібраторів, страпонів, фалоіммітаторів.

Вам слід, також, ознайомитися з нашими знижками для постійних клієнтів. Наш секс шоп в Луцьку, Івано-Франківську і Тернополі пропонує прямі оптові поставки найбільш брендових виробників у світі.

Ми завжди раді Вам!