Інтернет секс-шоп IntimUA.com.ua

Інтернет секс-шоп IntimUA.com.ua - це єдиний інтернет-магазин у місті Львові та Західному регіоні, який пропонує товари інтимного використання за найдоступнішими цінами і з доставкою додому.

Увага! Доставка по місту Львову абсолютно безкоштовна при замовленні на будь-яку суму! Ви маєте можливість отримати Ваше замовлення у нашому магазині (секс-шопі "Дон Жуан") на вулиці Куліша у м. Львові

Важливою перевагою нашого інтернет-магазину інтимних товарів (секс-шопу) є те, що ціни і інформація про товар відповідає дійсності!

Останнім роки інтимні товари стають все більш популярними як в Україні. А тепер з розвитком Інтернет-технологій та торгівлі через Інтернет в Україні кожен може зайти онлайн в наш львівський секс шоп, в нашому випадку Інтернет секс-шоп, вибрати для себе інтимний товар і зробити покупку.

Зверніть увагу, що при цьому Ваша покупка буде абсолютно конфіденційною. При дзвінку на вказаний Вами контактний телефон, а також при приїзді кур'єра, називається ПІБ клієнта, а при питанні хто запитує, відповідають тільки "Інтернет магазин" (без назв магазину і вмісту замовлення).

При будь-якому способі доставки замовлення упаковується в непрозору плівку без яких або вказівок на вміст упаковки. Детальніше в розділі Доставка.

Ми пропонуємо найбільший асортимент інтимних товарів (товарів для сексу) Західній Україні. Ви можете придбати у нас будь-який товар від презерватива до високотехнологічного продукту.

Також оцініть наші знижки для постійних клієнтів. Наш секс-шоп у Львові є прямим оптовим постачальником найвідоміших торгових марок.

Ознайомтеся з важливими перевагами нашого інтернет секс-шопу:

Наявність товару і швидка доставка

Ми відправляємо товар в день замовлення або на наступний день, доставка замовлення здійснюється за 1-2 дні.

Доступні ціни

Ми гарантуємо Вам ЧЕСНУ ціну! Порівнявши наші ціни з цінами конкурентів, Ви переконаєтесь в тому, що отримуєте оригінальні якісні товари значно дешевше.

Оригінальні товари для сексу від найкращих світових виробників

Наш інтим-бутік виступає дистриб’ютором всесвітньо відомих виробників з США, Канади і Європи: DocJohnson, Amor, FunFactory, Lelo, AndropenisGold, MyStim, Tenga, Fleshlight, We-Vibe, Orion, MyStim, BeautyNight, ElectricLingerie, ToyJoy, Viamax, Lubrix та інші. Всі товари з нашого інтернет-магазину мають сертифікати якості.

Анонімність замовлення і доставки

Ви можете не хвилюватися, що хтось дізнається про Ваше замовлення, оскільки товари запаковуються в непрозору упаковку, а при підтвердженні замовлення по телефону зберігається повна конфіденційність.